Pro hosty našeho penzionu nabízíme ubytování v devíti dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí, jedním dvoulůžkovým pokojem s oddělenými postelemi, dvou jednolůžkových a jednom apartmánovém pokoji. Každý pokoj je plně klimatizován a je vybaven samostatnou koupelnou s toaletou. Samozřejmostí je i bezplatné připojení k internetu a televize. Další služby, které nabízíme, budete mít nachystány přímo na pokojích v prezentačních materiálech. Stejně jako tipy a rady kam na výlet nejen v okolí Prostějova.

V ceně ubytování si můžete dopřát kvalitní ranní snídani formou ala carte / bufetu. Tu podáváme v čase 7:00 až 10:00 (při změně času prosím informujte předem, při zajištění bezlepkového pečiva informujte předem). Nenabízíme kupovaná jedno-porcovaná balení různých pochutin a podobně uměle vytvořená jídla. Vše je připravováno čerstvé a servírované v miskách nebo přímo určených nádobách.

Mícháme si kvalitní smetanové jogurty s různými druhy ovoce, čímž docílíme odstranění konzervantů a umělých barviv. Vyrábíme vlastní pomazánky i saláty, krájíme kvalitní máslo a podáváme domácí chléb a pečivo, každé ráno čerstvé. Samozřejmostí jsou vajíčka na mnoho způsobů, párky, slanina, šunka, sýr a další chutné pokrmy připravovány v prostorech restaurace. Nesmíme totiž zapomenout na to, že kvalitní snídaně je základ každého úspěšného dne!

Nabízíme hostům čištění, praní a žehlení prádla, přímo u nás v penzionu.

V ceně ubytování je samozřejmostí také parkování vozidla v uzavřeném parkovacím prostoru s kamerovým systémem. Cyklistická kola a motocykly je možné také parkovat ve dvoře (případně využít zastřešené prostory - pro kola).

Na požádání Vám můžeme také zařídit vyzvednutí z letiště, autobusového nebo vlakového nádraží. Tyto služby vždy prosíme nahlásit dopředu.

Penzion U Koníčka

Ceník pokojů


Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

990,-


Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

1360,-


Dvoulůžkový pokoj LUX

Dvoulůžkový pokoj LUX

1560,-


Přistýlka

300,-


Rezervovat pokoj