Děláme poctivou kuchyni

Kvalitní a poctivá domácí kuchyně je pro mnohé hosty důvodem, proč se k nám rádi vracejí. Naši profesionální kuchaři se gastronomii věnují s láskou a úctou k surovinám i životnímu prostředí.

Pokrmy připravujeme s aktuálními trendy moderní gastronomie (sous-vide) a zásadně z čerstvých surovin, bez využití polotovarů, používání dochucovadel a ostatních fíglů. Tím zaručujeme svým zákazníkům jídlo s nejvyšší jakostí, čerstvostí a dokonale vyváženou chutí.

Suroviny, které využíváme jsou vždy pečlivě vybírány tak, aby kvalita a čerstvost byla na prvním místě. Dlouholetá spolupráce s obchodními partnery v oblasti gastronomie nám umožňuje mít vždy kvalitní suroviny, pro přípravu všech pokrmů, které Vám servírujeme.

Dlouhodobým cílem a vizí naší společnosti je kvalitní, čerstvá a zdravá strava, připravovaná z těch nejlepších domácích surovin. Ty dodávají pokrmu tu správnou barvu, bohatou chuť a záruku kvality.

Penzion U Koníčka

Každý týden pro Vás pečlivě připravujeme obědové menu, které je složeno z kvalitních, velmi oblíbených a zajímavých jídel. Ty Vám budeme servírovat ve všední dny od 11:00 do 15:00.

Vybrat si můžete z naší široké nabídky kvalitních lahvových vín z vinařství Lechovice, kdy výběr naleznete ve vínném lístku. Široká nabídka čepovaných piv a limonád.

Rádi pro Vás připravíme rodinné oslavy, promoce, rauty, firemní večírky, školení, křtiny, školní setkání, dětské oslavy, svatby a jiné dle Vašeho přání. Můžete využít prostor restaurace, kde je kapacita až 80 hostů. Dále disponujeme prostory sálu o celkové kapacitě 50-80 hostů a dále vinárnou o kapacitě 30-60 hostů.

Rezervovat stůl

kotleta